Prvý ročník


Trieda: I.B

Triedny učiteľ: Ing. Terézia Martišová

Študijný odbor: hotelová akadémia

Zoznam žiakov: Karin Bálintová, Jenifer Bobáková, Petronela Galdíková, Natália Hroncová, Michaela Illésová, Viktória Kalocsaiová, Lucia Katonová, Viktória Kozlíková, Jennifer Oláhová, Scarlett Oláhová, Richard Pecha, Adriana, Prchalová, Richard Turoň, Lukáš Zachar

ROZVRH TRIEDY  


Trieda: I.C

Triedny učiteľ: Mgr. Jana Majlingová

Učebný odbor: čašník, servírka – kaderník

Zoznam žiakov: Yasemin Hazel Arslan, Katarína Bálintová, Róbert Balog, Gabriela Balogová, Andrea Berkiová, Andrea Berkiová, Vanesa Berkiová, Brian Berky, Gejza Berky, Norbert Botoš, Mário Cibula, Laura Cibuľová, Roman Danyi, Ján Furman, Radoslav Hronec, Žaneta Ikriová, Monika Kárasová, Dominika Máková, Adam Márton, Eva Mártonová, Renáta Matejčíková, Renáta Nagyová, Katarína Oláhová, Mária Priatková, Rebeka Ráczová, Rómeo Radič, Csilla Radičová, František Szabó, Gyöngyi Szitaiová, Barbora Tamášová, Vanesa Uhrinová, Miroslava Vabcová, Adrián Váradi, Alexandra Vargová

ROZVRH TRIEDY


Trieda: I.P

Triedny učiteľ: Mgr. Viliam Vaš

Učebný odbor: kuchár

Zoznam žiakov: Kristína Balážová, Viktória Balogová, Miroslav Bari, Vojtech Bari, Romana Belányiová, Kiara Berkiová, Tibor Bohó, Helena Bohóová, Angelika Danyiová, Patrik Dávid, Alena Dávidová, Eva Fazekašová, Renáta Fazekašová, Evžen György, Matúš Hollý, Hardik Chetandas Dudharejiya, Tomáš Karas, Santi Kikiň, Ivan Krajec, Vanessa Kvetková, Ján Lisičan, Tibor Lovaš, Ladislav Mag, Ladislav Oláh, Petra Oláhová, Dániel Pelle, Žaneta Plisková, Viktória Ráczová, Patrícia Radičová, Anna Spodniaková, Kornélia Tamášová, Tomáš Vígh

ROZVRH TRIEDY


Trieda: I.H

Triedny učiteľ: Ing. Jana Kerekešová

Študijný odbor: hotelová akadémia

Zoznam žiakov: Liliana Babiaková, Simona Bálintová, Branislav Bobák, Patrik Dovala, Lívia Drobňáková, Iveta Györgyová, Zlata Kiššová, Dominika Kosoňová, Karin Kurtíková, Michal Matuška, Veronika Račáková, Viktória Szitaiová, Zdeno Tamáš, Gabriela Vargová, Ján Vranec, Laura Weisenpacherová

ROZVRH TRIEDY


 

Trieda: I.G

Triedny učiteľ: Bc. Gabriela Chlpošová Garaiová

Učebný odbor: stavebná výroba

Zoznam žiakov: Dezider Balog, Adrianna Balogová, Judita Balogová, Kristína Bariová, Patrik Berki, Marcela Botosová, Gabriel Buša, Peter Buša, Milan Cader, Ján Cibuľa, František Garaj, Viktor Gunár, Csaba Kárás, Peter Kárász, Antal Kökény, Kristián Lacko, Richard Paradi, Adrián Porteleki, Attila Szajkó, Norbert Szajkó, Zoltán Szajkó, Csaba Šereš, Boris Tamáš, Roman Váradi, Zoltán Várady, Ľubomíra Vlačuhová

 

ROZVRH TRIEDY

 

 


Trieda: I.Z

Triedny učiteľ: Mgr. Boris Hričan

Učebný odbor: stavebná výroba

Zoznam žiakov: Gejza Balog, Zoltán Balog, Augustín Bari, Daniel Bari, Róbert Bari, Zoltán Bari, Žaneta Bariová, Maroš Cibuľa, Štefan Danko, Dominik Danyi, Attila Dávid, Zsolt Dávid, Dezider Fertö, Tamáš Horváth, Ladislav Kárász, Tibor Kárász, Štefan Kökény, Barnabáš Molnár, Maroš Radič, Barnabáš Šereš, Krištof Šereš, Gabriel Váradi Karol Váradi, Zsolt Váradi, Gejza Várady, Štefan Várady

 

ROZVRH TRIEDY